הצגות פורים לילדים מבית אורתו דה

בתרבות היהודית ימי הפורים הפכו להיות הימים שבהם שולט ההומור והצחוק וזו אולי אחת הסיבות מדוע הפך חג הפורים לחג האהוב על הילדים, וגם על המבוגרים. בחג הפורים מצווה ליהנות ולהשתעשע וזה הזמן לצאת, מבוגרים וילדים, לבלות ולצפות בהצגות פורים לילדים.

אם אתם מחפשים הצגות מצחיקות ומבדרות, הצגות שלצד הצחוק המתגלגל יש בהם גם עלילה ותוכן, הצגות שבהן לא עומדות דמויות שמלהגות מילים וממחזרות בדיחות ידועות, אלא סיפורים מרתקים ומרגשים, עם תפאורה נפלאה, עם עלילה מרתקת ועם אמצעים אומנותיים נוספים, תיאטרון אורתו – דה מזמין אתכם לבחור באחת, או אפילו יותר, מהצגות התיאטרון המצחיקות והמרתקות. ההצגות המצחיקות של "תיאטרון אורתו- דה" הן גם מצחיקות, הן גם מרתקות ובעיקר סוחפות.

שחקני "תיאטרון אורתו- דה" מזמינים אתכם לצפות בהצגות הבאות, הן הצגות שונות, אך  לכולן יש מכנה משותף, הילדים נהנים מהחוויה, הם צוחקים, הם צוללים במהירות לעולם החדש, יושבים מסוקרנים מול השחקנים ונהנים משעה של צחוק ותרבות נפלאה.

הצגות מדהימות בפורים לילדים

מרק עוף

בעידן שבו טרנד הבישול הפך ללהיט ותכניות טלוויזיה רבות עוסקות בנושא הבישול "תיאטרון אורתו- דה" מעלה הצגה סטירית העוסקת, איך לא, גם היא בענייני בישול.

מרק עוף היא הצגה שבה שני שפים מומחים ומוכשרים מגיעים ללמד איך להכין מרק עוף ומאבדים שליטה על העוף "פולקע". על אף המומחיות של השפים המדופלמים, פולקע מצליח להעביר אותם שיעור מאלף, יצירתי ומשעשע, המוכיח להם שגם עוף קטן יכול להיות טבח גדול. פולקע זהו תיאטרון של ליצנות מודרנית, של חוויה בימתית נהדרת ושל הרבה כאבי בטן מרוב צחוק.

בייביז

בייביז זהו מופע של תיאטרון בובות שבו הבובות מחליפות את השחקנים, הן שרות, רוקדות זזות ומדברות.

תיאטרון בובות הוא תיאטרון פחות שגרתי האהוב מאוד על הילדים, תיאטרון המעניק להם חוויה קסומה. קל מאוד להתחבר אל המראה הפשוט והקסום של הבובות ושל האביזרים  המתחברים אליהם. באמצעות הקולות והצלילים המוסיקליים, הכוריאוגרפיה, הבימוי והתוכן הסיפורי, תיאטרון הבובות נושא אותנו הרחק מעבר לחיי היומיום  ומחבר אותנו עם עולם הסיפור. הבובות מספרות את סיפור המחזה בצורה מעניינת ומרהיבה, הן מקלות על הילדים להתבונן ולהבין את הסיפור, להתרכז בהצגה בדרך קלה ופשוטה, הן  מאפשרות לילדים להתחבר אליהן בצורה אינטנסיבית, הן מעודדות רגשות ומפתחות את העולם הדמיוני של הילדים.

בבייביז שלושה תינוקות ענקיים שלא מזמן רק למדו ללכת, מוצאים את עצמם לפתע מחוץ ללול, בעולם הגדול שבחוץ.

הם מסתכלים על עולם המבוגרים הנגלה לעיניהם במבט מופתע ומשעשע, עם אומץ רב הם חוקרים את העולם החדש והופכים את ההתנהגות האנושית למשחק ילדים ולעולם אינסופי של רעיונות והמצאות. מלאים ביצירתיות ובחוש הומור בונים התינוקות מציאות צבעונית עם המון הומור, אהבה, דמיון וחמלה.

אם אתם מחפשים מופע שימרח חיוך ענקי על הפנים שלכם, חיוך שלא ירד עד סוף ההצגה, בואו לראות את בייביז.

ספיקלס

ספיקלס היא קומדיה משעשעת, אך ללא מילים. זוהי הצגת פנטומימה שבה מתאר השחקן עד כמה הוא קטן ושברירי מול הכוחות הגדולים של הטבע, מול האדמה שיכולה לרעו, מול הרוחות המנשבות, מול כוח המשיכה ועוד. זוהי קומדיה אנושית ופיוטית על התחנות במאבק האדם מול כוחות הטבע ומול הגורל שלו.

ספיקלס זוהי הצגה של שחקן אחד, דניאל זפרני, שמעביר את כל המסרים ללא מילים באמצעות תנועות של ידיים, של רגליים וכל הגוף. הילדים, וגם המבוגרים, יושבים מרותקים להצגה ואפילו שאף מילה לא נאמרת בהצגה, הם מצליחים להבין מצוין את הכוונות של השחקן.