סדנת תיאטרון לכל אדם

אנשים רבים אוהבים מאד לשחק ומרגישים שהם כישרון מבוזבז כיוון שהם לא עוסקים בכך. יש גם אחרים שאינם מודעים לעובדה שהם מאד מוכשרים בתחום המשחק ורק לאחר שהם יעברו סדנת תיאטרון, הם יבינו איזה כישרון חבוי בהם.

הייחוד של סדנת תיאטרון

סדנת תיאטרון מתקיימת באולם של תיאטרון אורתו דה והיא מתאימה לכל אדם. השחקנים האיכותיים של תיאטרון זה מעבירים מידע רב הכולל את אופן המשחק בסיטואציות שונות, כדי להעניק תמונה מלאה לקהל. כל שחקן אשר מגיע אל אחת האופציות של הסדנה לומד סגנונות משחק שונים, הן עבור הקומדיות, הדרמות ולכל תפקיד אפשרי אחר.

אורתו דה סדנאות | orto-da Workshop

חוגי תיאטרון

סדנת תיאטרון מיועדת לאנשים נורמטיביים אשר מעוניינים לשפר את יכולות המשחק שלהם וגם לשחק בהצגות עירוניות של שחקנים חובבים. הם נהנים לקבל תפקיד קטן או תפקיד גדול, ללמוד בעל פה את כל הטקסט ולהיכנס לתפקיד בכל רמ"ח אבריהם כדי שהמשחק שלהם יהיה אותנטי ואמיתי לחלוטין. יש חוגי תיאטרון עירוניים שמעלים הצגות של כל השחקנים הללו אחת לתקופה וההנאה שלהם בתקופת החזרות, בהצגה הגנרלית ובמופעים עצמם היא עצומה.

למידה של משחק במסגרת העבודה

למשחק יש תפקידים רבים בחיים ולכן סדנאות תיאטרון של תיאטרון אורתו דה מסייעות לעובדים ולמנהלים רבים לתעל את הכישורים שלהם למטרות שונות אשר קשורות להתנהלות שלהם בחיי היום יום בעולם העסקי. כך הם מקבלים כלים כיצד לנהל משא ומתן עם לקוחות או עם אנשי עסקים אחרים, הם מקבלים כלים להתמודדות עם העובדים, לפתרון של מחלוקות ואי הבנה וכדי לסגל יחסים תקינים איתם.

אפשר לראות באופן ברור כי כל מי שעבר סדנת תיאטרון מתייחס באופן שונה למקרים שונים שמתרחשים במקום העבודה, כל הפעולות הן הרבה יותר קלילות ובעלות אופי חברתי נעים לעומת תוקפנות וכעס שהיו בעבר.

יום כיף לעובדים

במסגרת יום כיף או יום גיבוש לעובדים, ההנהלות של חברות רבות מתאמות עבורם סדנת תיאטרון של תיאטרון אורתו דה. במסגרת זו הם לומדים משחק על קצה המזלג. לאחר מכן הם עוברים סדנאות של אימפרוביזציה, פנטומימה, משחק המתאים להצגות ילדים, הצגות בידור למבוגרים ועוד.

הסיפוק הפנימי של העובדים הוא עצום וזו הסיבה שתמיד יהיו כאלו שיהיו מעוניינים להתקדם בתוואי זה. הם נרשמים לכמה מפגשים של סדנת תיאטרון כדי להעשיר את הידע שלהם בפעולות השונות שיש לבצע ונהנים להגיע לכמה מפגשים מקצועיים אשר כל אחד מהם עוסק ברובד אחר של המשחק. בתום כל המפגשים, הם מרגישים שקיבלו הרבה מאד ידע והם יכולים לתמרן אתו במהלך חייהם בכל מיני מצבים הן מתוכננים והן מפתיעים.

כאשר העובדים הללו מקבלים פידבקים חיוביים ומעוררי הערצה מהעובדים, הקולגות שאיתם הם עובדים בשיתוף פעולה, בני הזוג והילדים, הם מבינים שהם ביצעו צעד מהותי שיסייע להם לאורך כל הדרך.