החשיבות של הגעה להצגות

עולם התרבות מסקרן קבוצות רבות באוכלוסייה ולכן ילדים ומבוגרים מגיעים מעת לעת לפסטיבלים ולאולמות התיאטרון, כדי ליהנות מהצגה איכותית המעבירה מסר מסוים שהוא תמיד מעורר עניין.

החשיבות של הגעה להצגות

עולם התרבות הוא נדבך חשוב בחיי היום יום של כל אחד מאתנו ולכן אנו מקדישים לכך זמן, לקריאת ספרים, להגיע להצגה טובה, סרט מרתק, מופע מוסיקלי, מופע מחול ועוד. כאשר הולכים אל הצגה כלשהי זה מאורע שהוא תמיד מרגש, לובשים בגדים יפים ונהנים מהחיכוך עם עולמות התיאטרון שמעשירים כל אדם.

בחירה של הצגה

מי שמעוניין לראות הצגה בוחר מתוך הרפרטואר את ההצגות שנראות לו המעניינות ביותר על פי הנושא שקרוב לליבו. יש צופים שיעדיפו לרכוש כרטיסים לאופציה של קומדיה, אחרים לדרמה או להצגה המתאימה לכל הגילאים, מקטן ועד גדול.

תיאטרון אורתו דה מציע רפרטואר עשיר שכולל הצגות רבות, אשר לכל אחת מהן יש אפיון ייחודי והיא עוסקת בנושאים שונים.

טרמינל 1 | terminal-1

טרמינל 1

טיסה לחו"ל היא חלום של אנשים רבים, אך יש עובדים שרואים כל יום ולאורך כל המשמרת שלהם את הנוסעים שאמורים לעלות על טיסות בקרוב, או אלו שנחתו זה עתה ממדינה מעבר לים. העובדה שהעובדים רואים כל הזמן את המזוודות, התיקים, שוברי הטיסות והבדיקות הביטחוניות מגבירה להם עוד יותר את הרצון להצטרף לנוסעים ולנסוע ליעד מסוים, לא משנה לאן, העיקר לטוס.

לכן כאשר מתרחשת במפתיע שביתה בשדה התעופה מתחילה קומדיה של טעויות שבה מתערבבים כל האלמנטים ששייכים לעולם הטיסות ולרגע קט העובדים בהצגה טרמינל 1 מרגישים על גג העולם. הצגה זו היא ללא מילים, אך אין בהם כל צורך כיוון שהמסרים מאד ברורים ולכן הקהל נהנה מכל דקה של קומדיה מצחיקה זו.

שתי חברות וסוס אחד | Two friends and one horse

שתי חברות וסוס אחד

החיים של כל אדם הם מסכת ארוכה של התרחשויות שונות ובמקרים רבים חברויות מתפרקות כיוון שכל אחת מהחברות פונה באופן טבעי לדרך אחרת. חתונה, לימודים, מעבר דירה וכו'. אך יש צירופי מקרים שבעקבותיהם החברות שלא ראו זו את זו לאורך שנים רבות, נפגשות במפתיע.

הצגה זו מספרת על מקרה מסוג זה שבו החברות נפגשו שוב והן משחזרות את הימים שהן בילו יחד כשהיו צעירות ונזכרות בכל מה שסבב סביבן בימים הללו. זו הצגה מרגשת ואפשר לומר שכל אחד וכל אחת מתחברים אליה, כי לכל אחד מאתנו יש סיפור דומה.

בייביז

הצגה נפלאה של תיאטרון אורתו דה אשר עוסקת בשלושה תינוקות מתוקים אשר באופן ההתנהלות שלהם הם בוגרים מאד ולמעשה יוצרים השתקפות של עולם המבוגרים על פי הראייה של הקטנים. זווית הראייה של התינוקות היא מצחיקה ומשעשעת ומראה למבוגרים קווי חשיבה שהם לא חשבו עליהם. לכן בכל פסטיבל קהל רב נהנה לראות הצגה זו שהיא בפנטומימה, אך כל מסר הוא ברור לחלוטין.

אתם מוזמנים להצטרף לאחת ההצגות האיכותיות וליהנות מתחילתה ועד סופה.