סדנאות משחק

לאנשים רבים יש כישרון נפלא בתחום המשחק, אך הם אינם מודעים אליו ולכן הוא חבוי בתוכם. כאשר הם מגיעים אל סדנאות משחק במסגרת פרטית או במסגרת העבודה, הכישרון הזה צץ החוצה והם נהנים מכך באופן יוצא דופן.

סדנאות משחק

שחקני תיאטרון אורתו-דה מעבירים סדנאות משחק במסגרות שונות כדי להעניק ידע באמנות המשחק והאימפרוביזציה לקהלים שונים. בסדנאות הללו נחשפים המשתתפים לאופציות משחק רבות כדי להביע בפני קהל מסרים שונים הן קומיים והן דרמטיים. בתחילת הדרך לכל אחד מהמשתתפים קשה להתחבר לאפשרות שהוא ישחק דמות אחרת ולכן מדובר בלמידה של צעד אחר צעד, עד שהמשתתף נכנס לדמות ומסוגל להביע את המלל הנכון ואת שפת הגוף המתאימה לכך.

סדנאות משחק לעסקים

אנשי עסקים, מנהלים ועובדים זקוקים במהלך העבודה השוטפת לאימפרוביזציה. אופציית משחק זו מאפשרת להם לנתב את דרכם בין המשימות השונות, בהתנהלות עם העובדים ועם קולגות. בדרך זו הם יכולים להיות מצד אחד נחמדים ומצחיקים ומצד שני נחרצים ומקצועיים וכך ליצור את כל המעטפת הדרושה להם כדי שנהלי העבודה ודפוסי ההתנהלות יבוצעו כראוי.

אימפרוביזציה אשר נלמדת במסגרת סדנאות משחק מסייעת מאד גם לניהול משא ומתן. באמצעות למידה זו המנהלים לומדים טכניקות חדשניות שפותחים בפניהם צוהר להתנהלות שונה עם קולגות כדי לחתור למטרה. הם לומדים מסלולים שונים כדי להביע דברים מסוימים וכדי להגיע למטרות השונות שהן הציבו בפניהם. סדנאות משחק אשר מיועדות לאנשי העולם העסקי זוכרות להצלחה מרובה ולכן רבים מהמשתתפים מגיעות לסדנאות הללו, אשר כל אחת מן כוללת כמה שיעורים.

לימוד משחק

משחק מעניק סיפוק רב לצעירים ולמבוגרים שמחפשים תחומי עניין חדשים בחייהם. זו הסיבה שהם מגיעים ללמוד את הטכניקות השונות באופציה של סדנאות משחק של תיאטרון אורתו-דה ולאחר מכן הם מצטרפים לתיאטרונים עירוניים ומעלים הצגות נפלאות, אשר מורכבות כולן מתושבי העיר שהוסיפו לרזומה שלהם גם את היותם שחקנים בשעות הפנאי.

הם נהנים מכל דקה של משחק בעת החזרות ובמיוחד כאשר הם מעלים הצגות איכותיות שמגיעים אליהן קרובי המשפחה ולחברים שלהם שנמצאים באולם וצופים בהם בהמון השתאות וגאווה.

אהבת המשחק

המשחק הוא אהבה של אנשים רבים ולכן הם מעוניינים ליישם זאת. מי שיש לו נטייה לכך יכול להפעיל את קסמיו בנישות השונות של המשחק וללמוד כיצד ליצור משחק מעניין שיהיה אהוב על הצופים בקהל ועל שאר השחקנים בקאסט. לאור הלמידה המקצועית במהלך סדנאות משחק הם לומדים לאלתר וליצור קטעים שונים של אימפרוביזציה. כמו כן ליצור משחק משכנע של דמויות שונות בגילאים שונים ובתפקידים מגוונים.

ההשתתפות של הציבור בקטגוריה של סדנאות משחק מעניקה להם המון סיפוק ויוצרת הבדל משמעותי בחייהם ולכן רבים מהם מגיעים לשיעורים המאלפים ויוצרים מהפך חיובי בחייהם.

אם גם אתם מעוניינים להשתתף בסדנאות משחק של תיאטרון אורתו-דה, השאירו כאן את הפרטים שלכם וניצור אתכם קשר בהקדם.