תיאטרון פרינג בתל אביב

תיאטרון פרינג הוא תיאטרון שוליים ויש לו אופי ייחודי ורפרטואר משלו, שהוא שונה מהיצע ההצגות של תֵיאטרָאות אחרים.

פסטיבלים בישראל

בישראל מתקיימים מדי שנה כמה פסטיבלים בודדים שמועלים בהם הצגות תיאטרון שונות. הפסטיבלים מתקיימים בגרך כלל בחופשות של החגים ולכן מגיעים אליהם קהלים רבים. הציבור מודע לעובדה שאין מדובר בסוגי ההצגות שהוא רגיל לראות באולמות התיאטרון הגדולים ודווקא בגלל זה הציבור אוהב את השינוי ואת המפגש הלא פורמלי עם השחקנים ולכן הוא מגיע בהמוניו.

במקביל לכך יש גם תיאטרון פרינג תל אביב שבו מעלים הצגות יוצאות דופן הן למבוגרים והן לילדים. תיאטרון אורתו דה אשר מתמקצע בסוג זה של תיאטרון מעלה כמה מופעים מוצלחים מאד אשר עוסקים בתחומים רבים במציאות הישראלית או בתחומים בין לאומיים.

המטרה של תיאטרון פרינג תל אביב היא להעלות למודעות הציבורית נושא זה או אחר שחשוב שהעם ידע על כך. האמירות כוללות לא אחת נטייה פוליטית כזו או אחרת, אך כיוון שמישהו צריך לדבר על זה, הבמה שייכת לשחקנים של תיאטרון אורתו דה שמבצעים זאת על הצד הטוב ביותר.

הצגות פרינג

תיאטרון פרינג תל אביב הוא בדרך כלל מופע של שחקן אחד או שני שחקנים. הם מופיעים בדרך כלל ללא תפאורה, אך על פי המלל שלהם אפשר להבין במה מדובר והוא סוחף את כל הקהל וכולם יושבים מסוקרנים כי הם רוצים לשמוע את המידע וככל שההצגה נמשכת הם מרותקים יותר ויותר.

בהצגה מסוג זה יש הרבה מאד אלתורים. במקרים רבים השחקן לא יודע בתחילת המופע על איזה נושא הוא ידבר, לעיתים הוא זורק רעיונות כדי לשמוע את התגובה של הקהל. לעיתים מדובר ברעיון מתגלגל שמתחיל מאמירה מסוימת של השחקן או של אחד מהצופים ומנקודה זו הכול ממשיך קדימה. זו הסיבה שכל הצגה של תיאטרון פרינג תל אביב היא שונה זו מזו ואף פעם אי אפשר לדעת על מה ידברו ומה יהיה הכיוון הכללי של ההצגה החדשה.

השחקנים המוכשרים של תיאטרון אורתו דה מסוגלים לדבר על כל נושא שבעולם, לפתח אותו לממדים עצומים ולהמון שלוחות וכך הקהל יושב באולם והוא מלא עניין על כל מה שקורה על הבמה.

הצגות בעולם

הצגות בקטגוריה זו מקובלות בישראל וגם בעולם. השחקנים הללו מופיעים באולמות בכל העולם ובכל הצגה הנושאים הם אחרים וגם משתנים תוך כדי תנועה. הצופים מגיעים אל הלא נודע וזה הפוך מהצגות התיאטרון המובנות שעורכים עליהן חזרות לאורך חודשים וכל שחקן אומר בדיוק אותו דבר הם בהצגת הבכורה והן בהצגה המאה.

הקהלים מחפשים משהו שונה ולא שבלוני ולכן עבורם להגיע לתיאטרון של אלתורים הוא מאתגר ובמיוחד אם יש הפתעות לא צפויות.

אתם מוזמנים להגיע לאחת ההופעות הקרובות של תיאטרון פרינג' – ההנאה שלכם מובטחת.

שאלות תשובות:

ההצגות של תיאטרון אורתו דה מעניקות חוויה ייחודית ומרגשת. הצופים מוזמנים להתרגש, ולהתחבר אל הדמויות בצורה אינטימית.

ההופעות מאוד מקצועיות ומדויקות ובכך יוצרות חוויה אמנותית שנוגעת ללב ומעוררת השראה.

ההצגות של תיאטרון אורתו דה מתאימות לכל המשפחה. זהו אירוע משפחתי נהדר שבו יכולים כולם להתרגש ולחלום ביחד.