מבחר של הצגות לנשים

נשים אוהבות מאד לצפות באופציה של הצגות לנשים אשר הנושא המרכזי שלהן הוא נשים בסיטואציות שונות בחייהן. זאת כיוון שבמקרים רבים הסיפור דומה, או מזכיר להן מצבים אשר קרו להן בעבר או מצבים דומים ולכן הן חשות הזדהות עמוקה עם הנושא ועם ההתרחשויות בהצגה.

דפוס ההתנהגות של נשים

נשים אוהבות מאד לשתף חברות או קרובות משפחה שהן בקשר הדוק איתן בדברים שונים אשר קורים להן בחיי היום יום, לכן עבורן להגיע להצגה שמדברת על כל נושא נשי מעניקה להן סוג של הנאה. הן צופות בהצגה, מנתחות לעצמן את המקרים השונים ונהנות מכל דקה של הופעת השחקניות לאור החוויה העוצמתית שההצגה מעניקה להן.

זו הסיבה שנשים רבות אוהבות ללכת אל הצגות לנשים יחד, כדי ליהנות מחוויה עוצמתית שהיא משותפת. בהצגה הן מרותקות למלל ומקשיבות לכל מילה שיוצאת מפיהן של השחקניות. לעיתים קרובות הן מנסות לנחש מה יהיה השלב הבא ובתום ההצגה הן מנתחות את ההתנהלות של כל אחת מהדמויות בסיטואציות השונות ולא מפסיקות לדבר על החוויה הנפלאה.

הצגה לנשים – שתי חברות וסוס אחד

לאור כל זאת תיאטרון אורתו דה מעלה שלל הצגות לנשים אשר עוסקות בחיי היום יום של נשים בעלות סיפור מעניין שברור שגם נשים אחרות יאהבו אותו. אחת ההצגות האחרונות היא הצגה שתי חברות וסוס אחד. ההצגה הייחודית זכתה בפרס ההצגה הטובה ביותר ופרס השחקנית הטובה ביותר בתחרות היוצרים באמנויות הבמה, 2021.

הסיפור מגולל חברות של ילדות בגיל צעיר אשר נותק עם השנים, כאשר כל אחת מהן פנתה לעולם אחר בבגרותה. אך במקריות הקשר ביניהם חודש וכך הן מדברות בפרספקטיבה של הזמן על כל מה שקרה להן לאורך כל השנים הללו. השילוב של דת וחילוניות, עבר והווה ואהבה ומוסר מקבלים ממדים חדשים וקווי חשיבה שלא אפיינו אותן בילדותן. חידוש הקשר מעלה שאלות ותהיות רבות שחלקן קשורות לעבר המשותף שלהן ומקצתן לעולם החדש, שכל אחת מהן בנתה לעצמה עם השנים.

הצגות לנשים

לאור ההנאה העצומה של הצגות לנשים, תיאטרון אורתו דה מוביל קו של הופעות איכותיות לנשים. ההצגות עוסקות בכל רבדי החיים, משפחתיות, דת, קריירה, ילדים ועוד המון נושאים שחשובים לכל אישה. ההצגות מיועדות לצפייה על ידי נשים בלבד, כדי להעניק להן שעות של הנאה עצומה מתחילתה של כל הצגה ועד סופה.

כאשר מדובר בנושא מסקרן כל הקהל מרגיש שהוא חלק מההצגה וקשה לבצע את ההפרדה בין הדברים. השחקניות של תיאטרון אורתו דה הן כל כך מוכשרות כך שכל תנועה שלהן וכל מלל שהן מביעות נכנס ללב של כל אחת מאתנו.

יש קטעים מרגשים שבהם נשים רבות מזילות דמעות, יש קטעים מצחיקים וכל הצופות נשפכות מצחוק ויש גם קטעים מכעיסים בסיפור ולכן התחושה של כולן היא עד כמה הדברים הם לא הגיוניים ולא הוגנים.

מעניין אתכן? נשמח לראות אתכן באחת ההצגות שלנו שמועלות באולמות תיאטרון שונים ברחבי הארץ.