הצגות תיאטרון בשלל סגנונות

תיאטרון הוא אחת מצורות הבילוי האהובות על קהלים רבים וזאת כיוון שקיימים בו הרבה סגנונות. לכן כל אדם יכול להזמין כרטיסים להצגות שמועדפות עליו, או לחלופין לרכוש מנוי משולב שיש בו היצע של הצגות רבות ולסווג את הכרטיסים על פי הסגנון שאהוב עליו או על בני הזוג.

תיאטראות בישראל

בישראל פועלים כמה תיאטראות כמו תיאטרון הבימה, התיאטרון הקאמרי, תיאטרון בית ליסין, תמונע, תיאטרון גשר,, תיאטרון חיפה, תיאטרון היידישפיל בשפה האידיש ותיאטראות קטנים נוספים כמו צוותא, תיאטרון הסמטה, תיאטרון תמונע, תיאטרון קליפה, תיאטרון הבית , סוזן דלל ועוד…

כל אחד מהתיאטראות הללו הצמיח כמה דורות של שחקנים מוכשרים מאד שהופיעו בהצגות רבות, חלקן מוצלחות מאות שנראו על פני הבמות לאורך שבועות וחודשים ארוכים.

סגנונות של הצגות בתיאטרון

כל אחת מהאופציות של הצגות תיאטרון מבוססת על מחזות או תסריטים שכתבו מחזאים או תסריטאים מוכשרים הן ישראלים והן מהעולם הגדול. הרפרטואר התיאטרלי של כל אחד מהתיאטראות מורכב מהצגות שונות בסגנונות מגוונים, כדי לאפשר לקהל בחירה מתוך המבחר הקיים בכל עונה.

קומדיות – רבים אוהבים להגיע לקומדיות, מדובר בהצגות מצחיקות בדרך כלל מתחילתן ועד סופן. הקהל נהנה מחוש ההומור של כל אחד מהשחקנים שמקבל ביטוי בלבוש של כל שחקן, במלל שהוא אומר וגם בשפת הגוף שלו. כל המופע מתקיים על רקע תפאורה יפהפייה אשר תואמת את רוח התקופה ויש בה כמה במות אשר מחליפים ביניהן בהתאם למיקום שבו מתרחשת כל אפיזודה.

טרגדיות – הצגות תיאטרון בסגנון טרגדיה כוללות בדרך כלל סיפור קשה כמו לדוגמה אירוע שקרה במלחמת ששת הימים, או מקרה אשר קרה בתקופת השואה. השחקנים המוכשרים מביעים את המלל כדי להכניס את הקהל לתוך העניינים וכך הם ירגישו לאורך כל ההצגה שהם חלק מהתקופה הזו ויבינו מה קרה באירועים הטראגיים, הקשים והמכאיבים אשר קרו בסיטואציה הזו.

מחזמר – מחזר הוא מופע המשלב מוסיקה ותיאטרון. השחקנים מגלגלים סיפור מסוים על כל השתלשלות העניינים בו. בין לבין הם שרים שירים הקשורים לתקופה זו. לעיתים מדובר בשירים לילדים לעיתים שירים של להקות צבאיות או אופציות רבות נוספות. בדרך כלל מדובר במופע ראוותני בעל תפאורה מדהימה, שמופיעים בו שחקנים וזמרים רבים. הקהל נסחף גם הוא לשירה ורבים מבין האורחים נהנים לשיר את השירים המוכרים עם השחקנים להנאה עצומה של כולם.

אופרה – אופרה הוא מופע תיאטרלי שכולל סיפור ארוך בליווי קטעים מוסיקליים שמשתתפים בו זמרים יוצאי דופן בעלי קול ייחודי כמו טנור והם שרים בסגנון אופראי. לאור המורכבות של העלאת מופע בסגנון זה כמות מופעי האופרה בישראל הם די מועטים.

הצגות ומחזות זמר שמעלים אחת לכמה שנים

הצגות ומחזות זמר אהובים במיוחד, מעלים שוב אחת לכמה שנים עם שחקנים שחלקם היו בוורסיות הקודמות וחלקם חדשים או בעלי תפקידים אחרים. הקהל שנהנה לראות מחזה ספציפי לפני כמה שנים יגיע שוב, כדי ליהנות מהאופציה של הצגות תיאטרון מעולה כדי ליהנות מזמן איכות.