הצגות ובידור לילדים ולמשפחה במהלך פורים 2023

פורים הוא אחד החגים האהובים ביותר על הילדים, החודשים חולפים מהר מאד ועוד מעט מגיע מועד חג פורים 2023.זמן ההתלבטויות של הילדים לאיזו דמות להתחפש הולך ואוזל ורבים מהם כבר גיבשו החלטה על התחפושת המועדפת, כדי שההורים ירכשו אותה בחנות, יתפרו, או יזמינו אותה מאחד האתרים.

הצגות בחופשת פורים

חופשת פורים זה זמן נהדר לצאת ולבלות עם הילדים באירועים מדהימים שמותאמים לחגיגות המצחיקות של פורים. ברוב המקרים ההורים בוחנים את ההיצע של הצגות ובידור לילדים ולמשפחה באזור המגורים שלהם או לעיתים גם במקומות מרוחקים יותר וכך הם מתכננים היכן לבלות בכל יום של חופשה.

כיוון שהחופשה היא קצרה יחסית, צריכים להיות ממוקדים וללכת למקומות שהם המועדפים על הילדים על פי גילם והסוגים של הופעות תיאטרון שהם אוהבים. יש ילדים שישמחו ללכת להצגות רבות משתתפים שיש בהן הרבה מוסיקה ופעילויות מסקרנות. אחרים יעדיפו הצגות אשר מבוססות על ספרים שהם מכירים ואוהבים.

הצגות פנטומימה לכל המשפחה

בין הצגות בידור לילדים ולמשפחות, אפשר גם לבחור הצגות איכותיות של פנטומימה. שחקן אחד או כמה שחקנים בודדים עומדים על הבמה ומספרים סיפור. דרך ההגשה שלהם היא כל כך ייחודית שגם ללא מילים הם מוצאים את הדרך להגיע אל הקהל ובאמצעות שפת הגוף כולם מבינים את הכוונה של כל שחקן. העולם המופלא הזה אהוב מאד על כל הילדים ולכן הם מבקשים שוב ושוב להגיע להצגות מסוג זה וכאשר מחפשים מתנדבים לעלות על הבמה, הם בין הראשונים להתנדב, לסייע לשחקנים או לבצע פעולות מצחיקות שונות שיבקשו מהם.

תהלוכות בידור לילדים

אחת האפשרויות האהובות ביותר על הילדים היא ההשתתפות בתהלוכת העדליידע. יש כאלו שמשתתפים עם החברים מהכיתה בריקודים, בשירים או במיזמים עם בובות ענקיות של תיאטרון אורתו דה. בהתאם לתפקיד שלהם הם נעים על מיצגי הענק או לחלופין הם רוקדים, שרים ומגנים לאורכם של הכבישים שסגורים לטובת המצעד הארוך שנמשך כמה שעות.

הקהל הגדול שעומד בצידי הדרך מופתע מהמיצגים המרהיבים ובכל פעם שמגיעה משאית עם מיצג חדש נשמעות המון קריאות התפעלות ומחיאות כפיים סוערות מכל עבר.

תהלוכות של שחקנים

בפסטיבלים השונים אפשר לראות את השחקנים המוכשרים של תיאטרון אורתו דה שהולכים על המקלות הגבוהים, מבצעים פעלולי ג'גלינג וכך מרתקים את הילדים. בכל תהלוכה הם מצרפים את הילדים ומלמדים אותם פעלולים שונים שנראים בתחילת הדרך פשוטים, אך הם מורכבים ולמרות זאת ניתנים ללמידה.

המטרה היא ליצור שמחה גדולה אצל הילדים וגם אצל המבוגרים כיאה לאווירה הפורימית. זו הסיבה שכולם מגיעים בתחפושות ייחודיות בשלל צבעים ססגוניים ונהנים לנגן בכלי נגינה נפלאים או להרעיש ברעשן. המגוון הגדול של התלבושות ותחומי העשייה המוזיקליים מעניקים לכולם חוויה עוצמתית ביותר והם נהנים מכל דקה, כולם קופצים, משחקים ומשתוללים ולא רוצים שאירועי פורים יסתיימו. מבחינתם של הילדים, אפשר להמשיך את הקרנבל של פורים עוד כמה ימים.

אם אתם מעוניינים לחדש, זה הזמן לדבר אתנו ולתאם מופעים מיוחדים של הצגות פורים לילדים במהלך פורים 2023. לשחקני אורתו דה יש המון רעיונות יצירתיים ומקוריים ולכן אין ספק שכל הנוכחים ישמחו וייהנו מאד מההתרחשויות בחג.