הצגה קומית ומצחיקה ביותר

הפתרון למצבים רבים הוא להגיע לבילוי משותף שכולל הצגה קומית כדי להחליף אווירה ולהיחשף לתכנים חדשים שיסייעו לכל אדם בשינוי מצב הרוח הנוכחי שלו, למצב רוח הרבה יותר מצחיק ונעים.

היתרון של הצגה קומית

כל הצגה קומית היא מצחיקה ולכן מי שרוכש כרטיסים להצגה מסוג זה יודע מראש שהוא לבטח ייהנה ויצחק הרבה. בכל שנה התיאטרון יוצר רפרטואר שיש בו כמה אופציות של הצגה קומית כיוון שזה סוג של הצגות בעל ביקוש גבוה במיוחד. הלקוחות בוחרים מתוך ההיצע לאיזו הצגה הם מעוניינים להגיע בפעם הבאה מתוך כרטיסי המינוי או בקנייה עצמאית של כרטיסים.

סוגים של הצגות קומיות

הנושאים של ההצגות הקומיות נושקים בדרך כלל לאורח החיים של כל אחד מאתנו. דברים שקשורים לתא המשפחתי, לזוגיות, ליחסים עם הילדים. או לחלופין חוויות ממקומות העבודה השונים, מהשירות הצבאי ואין ספור רעיונות נוספים. הצופים מעדיפים להגיע אל הצגה קומית של נושא שקרוב לליבם.

אחד התחומים האהובים ביותר הוא כל מה שקורה בינו לבינה, המון סיטואציות מצחיקות כיוון שכל אחד מבני הזוג רואה הדברים מזווית הראייה שלו, המון צירופי מקרים מוזרים, מצבים קומיים וניתוח של סיטואציות מצחיקות ביותר.

הצגות יחיד

הצגות קומיות רבות הן גם מופע יחיד ששחקן אחד או כמות מצומצמת של שחקנים שמעלים מופע יחד. כותבי התסריטים, הבמאים והמפיקים המוכשרים יודעים לשים את האצבע על מה שהקהל אוהב ובהתאם לכך הם בונים את התכנים של הצגה קומית. בוחנים כמה וכמה שחקנים אופציונליים ומתחילים בחזרות של השחקן לבד או כולם יחד עד שהטקסטים נשמעים מכל עבר וכל שחקן זוכר את מה עליו להגיד וגם מתי.

מופעי סטנד אפ בישראל

אחת ההצלחות של הצגה קומית בישראל היא הקטגוריה של מופע שחקן יחיד מול הקהל כסטנד אפ. הקהל מגיע לאולם כבר במצב רוח מרומם כי הוא יודע שהוא ייהנה כעת לאורכו של כל המופע ולא אחת הקהל נשפך מצחוק ולא מפסיק, כיוון שהכול כל כך מצחיק.

תלבושות ססגוניות

הנראות הכללית של הבמה שכוללת תפאורה מרהיבה והתלבושות המרשימות של השחקנים, יוצרים יחד את המבט הכללי של כל צופה באולם אשר נהנה מתשומת הלב שהוקדשה לכל נושא וכך המראה הוא מרהיב. נוצר חיפוש יפהפה בין נושאי השיחה על הבמה לבין הרקע שכולל לדוגמה נראות של בית רחוב או כל מקום אחר.

הצגה קומית לדורי דורות

אוהבי הז'אנר הקומי סוחפים בדרך כלל גם את ילדיהם להצגות קומיות שמותאמות לילדים ולאחר שהם הופכים לבני נוער, הם גם מגיעים איתם להצגות שמתאימות לבני גילם. בדרך זו הם מובילים קדימה את האהבה לתיאטרון. רבים מהצעירים אוהבים מאד להגיע לתיאטרון ולכן בכל גיל הם מגיעים שוב ושוב אל הצגה קומית ונהנים בדרך כלל לכל אורכה מהמוטיב המרכזי שעליו מדברים.