המיוחדות של תיאטרון האימפרוב

הקהל רגיל להגיע להצגות תיאטרון קלאסיות שבהן הצופים יודעים מראש מהו שמה של ההצגה, במה היא עוסקת באופן כללי, אם מדובר בקומדיה, טרגדיה, מחזמר וכו'.

המיוחדות של תיאטרון האימפרוב

גורם ההפתעה מייחד את ההצגות של תיאטרון האימפרוב, זאת כיוון שהקהל לא יודע אם יגיע שחקן אחד או כמה שחקנים, מה יהיה הנושא של ההצגה ומה יהיה הסגנון התיאטרלי שלה. הקהל מגיע מסוקרן ובכל הופעה הקהלים נחשפים לתכנים אחרים. נושא ההצגה היום, אינו הנושא שיהיה מחר וכך הלאה.

במקרים רבים מי שבוחר את הנושא הוא הקהל וזאת כאשר השחקן מבצע אינטראקציה עם הצופים ומציע להם נושאים כאלה ואחרים ועל פי הרצון של מרבית הצופים, מתרחשת ההצגה.

פסטיבלים ברחבי הארץ

תיאטרון האימפרוב מתאים מאד לפסטיבלים ולכן אפשר לראות הצגות מסקרנות במסגרת של פסטיבלים שונים שמתקיימים בחגים ובמועדים אחרים. זה הזמן ליהנות מההצגות של תיאטרון אורתו דה אשר שחקניו מעלים אימפרוביזציות בשלל תחומים ומצליחים לרתק את הקהל, כך שהם ייהנו מכל דקה וייהנו לאורכה של כל ההצגה.

הייחוד בהצגה מסוג זה הוא בכך שיש בה הרבה מאד אלתורים, השחקן או השחקנים זורמים עם הקהל וכך נושא ההצגה מתרחב כל הזמן ומתווספים אליו הרבה מאד תתי נושאים. בדרך זו השחקן והקהל מדברים על הנושא שנבחר בפתיחות רבה כשהשחקן הוא זה שמוביל את ההצגה של תיאטרון האימפרוב.

סדנאות אימפרוביזציה

מי שאוהב תחום זה של תיאטרון האימפרוב, מוזמן להירשם לסדנאות מעולות של אימפרוביזציה שמתאימות לכל אדם וכולם יפיקו מהן את המיטב. נישה מיוחדת של הסדנאות הללו היא עבור אנשי עסקים אשר מודעים לכך שסדנה מסוג זה תסייע להם מאד בהתנהלות עם ספקים ושותפים, במשא ומתן עם גורמים רלוונטיים ועוד. בזכות הסדנה הזו הם יוכלו לפעול בדרך נעימה ולהשיג הרבה יותר מאשר בתקופה שקדמה ללמידה הזו.

בזכות הסדנה הזו כל אדם מפתח מאד את חוש ההומור שלו ולכן הוא משרבב זאת לתוך השיחה ולהתנהלות העסקית ברמות השונות. קמצוץ של הומור הוא תמיד דבר חיובי, מקרב לבבות ושובר את הקרח, כאשר מדובר במשא ומתן קשוח וארוך.

לכן כל מי שמשתתף בסדרה של סדנאות מסוג זה של תיאטרון אורתו-דה מוסיף רבות לרזומה שלו ומיטיב לאין שיעור את דרכי ההתנהלות שלו ברבדי העשייה שלו, עם עובדים וקולגות. הסדרה מכילה כמה מפגשים ורוב המשתתפים בהן, אינם מעוניינים שהיא תסתיים.

ימי גיבוש לעובדים

במסגרת ימי גיבוש לעובדים, מקומות עבודה רבים מתאמים כמה שעות של סדנת אימפרוב של תיאטרון אורתו דה. זוהי חוויה עוצרת נשימה והעובדים נהנים בה מאד, לאור העובדה שהם יכולים לאלתר ולבצע פעולות שונות על פי רצונם. כך הם משתחררים מההרגלים שכובלים אותם ומעניקים דרור לכל רצון שלהם ובעתיד הם יוכלו ליישם זאת בכל מקום בבית, בעבודה, במילואים וכו'.