הייחודיות של תיאטרון אורתו-דה

התיאטרון הוא נדבך חשוב בחיי התרבות של הישראלים ורבים מהם נהנים מאד להגיע להצגות תיאטרון שונות מעת לעת.

תיאטרון אורתו-דה

אחת מקבוצות התיאטרון המיוחדות בישראל היא קבוצת תיאטרון אורתו-דה, אשר מעלה הצגות ייחודיות מסוגים שונים כמו דרמות, קומדיות, הצגות ילדים ועוד. מעבר לכך הקבוצה עוסקת בנושאים הקשורים להצגות תיאטרון כמו סדנאות אימפרוביזציה, משחק, תיאטרוני רחוב ועוד.

תיאטרון אורתו-דה הוא תיאטרון ייחודי אשר עוסק ברבדים רבים הקשורים לעם ישראל ולמדינת ישראל אשר לא רבים עוסקים בהם. הם מעיזים להציף בעיות שונות שמטרידות את כולם וסביב נושא מסוג זה מתרחשות הצגות רבות.

תיאטרון לנישות מיוחדות

תיאטרון אורתו-דה מציע הצגות לנישות ספציפיות בציבור כמו תיאטרון לנשים בלבד. להצגות הללו מוזמנות נשים בלבד כיוון שהן עוסקות בנושאים נשיים ולכן המטרה היא להעניק להן את חופש הביטוי, את ההקשבה ואת האפשרות להרגיש בנוח ובחופשיות מלאה מתחילת ההצגה ועד סופה. יש מקרים שבהן הן מרוכזות בצפייה בהצגה ומרגישות הזדהות מלאה עם אחת מהדמויות או עם כמה מהן, יש מקרים שבהן חלק מהצופות מביעות את דעתן. בכל אחד מהמקרים הללו תיאטרון אורתו-דה יוצר עבורן חוויה קסומה ועוצרת נשימה והן יוצאות מהאולם בתום ההצגה, כשהן מלאות בסיפוק אישי.

מופעי רחוב

השחקנים המוכשרים של תיאטרון אורתו-דה, מבצעים מעת לעת מופעי רחוב אשר בהם הם מחצינים את היכולות המופלאות שלהם בתחומים מיוחדים כמו ליצנות מודרנית, פנטומימה מרתקת, הליכה על קביים, ג'גלינג, הליכה עם מסכות, פסלים חיים ועוד. הקהל אוהב מאד את מופעי הרחוב ולכן רבים הולכים בתהלוכות הללו לצידם ונהנים מהאינטראקציה עם השחקנים השונים.

פעילות זו מוציאה מהילדים את המיטב והם מגלים עניין ונהנים מכל דקה שיש בה פעילות משותפת עם שחקני הקרקס.

הצגות לילדים

שחקני תיאטרון אורתו-דה מתמקצעים גם בהעלאת הצגות ילדים מצחיקות ונחמדות לשמחתם הגדולה של הילדים הצעירים. כך הם מופיעים באולמות השונים וגם בפסטיבלים של הצגות ילדים כמו פסטיבל חיפה להצגות ילדים שמתקיים מדי שנה בחו"ל המועד פסח. אחת המטרות של הצגות הילדים היא לחשוף את הקהל הצעיר לאופציות של הצגות ילדים, כדי שהם ייהנו מהן ויעדיפו מדי פעם להציע להצגות איכותיות שיש בהן מסר חשוב עבורם.

תיאטרון פרידג'

תיאטרון פרידג' השוליים יש תפקיד חשוב בכל חברה. לכן במסגרת זו מעלים שחקני תיאטרון אורתו-דה הצגות יוצאות דופן אשר לכל אחת מהן יש מסר חברתי בנישות שהן חשובות עבור כל אזרח ישראלי ללא קשר לדת ולפוליטיקה.

הבמות המאולתרות והתפאורה המינימלית היא זו שנותנת את הטון ולכן הקהל מהופנט ומקשיב לשחקן היחיד שמעלה את המופע או כמה שחקנים.

אימפרוביזציה

האלתור הוא כשרון חשוב בחיי היום יום לכל אדם ובמיוחד לאלו שעובדים או מנהלים עובדים רבים. זו הסיבה שהתיאטרון מקיים סדנאות מסוג זה לתועלתם של עסקים רבים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מהצגות משובחות, אתם מוזמנים לרכוש כרטיסים לאחת ההצגות המעולות לילדים או למבוגרים.