מגוון של הופעות באוויר הפתוח

הבילוי מחוץ לבית מעניק תחושה נעימה לכל אדם ומעלה את מצב הרוח שלו. הוא מתמלא באדרנלין וחוזר הביתה עם המון שמחה.

הופעות נהדרות

ביישובים ובערים רבות מכינים פסטיבלים בנושאים שונים, בעיקר בימי הקיץ. עבור התושבים זו הזדמנות נפלאה ליהנות ממופעים איכותיים במיקומים שהם סמוכים גיאוגרפית לביתם. לכן רבים מהם מחליטים להגיע וליהנות משלל הופעות באוויר הפתוח, המותאמים לכל המשפחה.

בדרך כלל הולכות כמה משפחות יחד או קבוצה של הרבה חברים עם הילדים וההופעה הופכת להיות מפגש חברתי ומשפחתי מרענן ומוצלח במיוחד.

התוכן בהופעות המצחיקות

השחקנים המוכשרים של אורותו – דה מודעים לעובדה שהקהל הגיע כדי ליהנות ממופעים מלהיבים ולכן הם מבצעים במקרים רבים מופע אש מסקרן והקהל ההמום עומד מסביב ומוחא כפיים כיוון שהוא מעריך את המקצועיות של השחקנים. לאחר מכן הם מבצעים ג'גלינג של פריטים אחרים שהם מעיפים באוויר ומצליחים תמיד לתפוס אותם.

חלק מהילדים והמבוגרים חושבים שהפעולות של ג'גלינג הן פעולות קלילות ולכן במסגרת הופעות באוויר פתוח השחקנים מאפשרים לנציגים של הקהל לנסות, יש מקרים שהם מצליחים ומקרים אחרים שהם מבינים עד כמה זה קשה.

חלק מהשחקנים של אורותו – דה הולכים על קביים והם נהנים לבצע מעשים מצחיקים מגובה רב, לשמחתם של כל הילדים והמבוגרים.

שחקנים בהופעה איכותית

לעיתים השחקנים של אורותו – דה מעוניינים לתת לצופים טעימה של הצגת תיאטרון כדי שיבינו מה זה. לכן הם מכינים מופע קצר אשר מתאים לכל המשפחה. השחקנים לבושים בבגדים שמתאימים לתפקיד שלהם והם משחקים את משחק הדמויות. כאשר מדובר באופציה של הופעות באוויר הפתוח, כדאי לתת לקהל מופע שהוא מצחיק ולכן הוא ירתק אותם.

הקהל מקשיב בקשב רב להופעה ובסיומה השחקנים מקבלים המון מחיאות כפיים לאות הערכה על המופע הנפלא שהעניקו לתושבים.

מיקום של הופעות באוויר הפתוח

בכל עיר או יישוב המופעים מתקיימים במקום אחר וזאת כדי שהקהל ייהנה מצפיה במופע איכותי כאשר אין צפיפות סביב השחקנים. לכן אפשר לתאם הופעות באוויר הפתוח במקומות כמו פארקים רחבי ידיים, בכיכרות מרכזיות אשר מותאמות להופעות במרכז העיר, קניונים, חוף הים ועוד. לציבור קל להגיע למקומות הללו ברגל או בנסיעה במכונית ולכן הם נהנים מהגיוון ומהעובדה שהם יצאו מהבית ונהנו בהופעה מעולה של אורותו – דה.

חלק מהשחקנים עומדים או יושבים במקומות שונים ברחבי המתחם, כשהם לבושים בבגדים מיוחדים כמו פיראטים, דמות מסרט או כל אופציה אחרת. מכיוון שהם לא זזים, כל מי שמגיע בטוח שמדובר בפסלים ולכן הם מתקרבים ונוגעים בהם ואז השחקן זז והשמחה היא גדולה.

אהבת התיאטרון

אחת המטרות של ההופעות החינמיות היא לדרבן את הציבור להגיע להצגות תיאטרון מצוינות. כאשר הם מבינים איך מתנהלת הצגת תיאטרון, הדבר מוצא חן בעיניהם ולכן הסיכוי שהם ירכשו כרטיסים לאחת מהצגות התיאטרון עולה.

מעוניינים לתאם הופעה נפלאה בעיר שלכם ? דברו אתנו ונשמח לתאם מועד בהקדם.