בילוי נפלא – הצגות תיאטרון

ישראלים רבים בוחרים בבילוי נהדר שהוא הצגות תיאטרון. לכן הם רוכשים מנוי או קונים מדי פעם כרטיסים להצגה זו או אחרת שמעניינת אותם.

הצגות תיאטרון איכותיות

הקהל השבוי של הצגות תיאטרון בוחר לבלות ערבים כיפיים באולמות התיאטרון שמעלים סוגים שונים של מופעים. קומדיות, טרגדיות, מחזות זמר, דרמות ואופציות נוספות. כאשר בוחרים את ההצגה קוראים תקציר של העלילה ובהתאם לכך בוחרים את הרכב המנוי. אך רק כאשר מגיעים אל האולם ומתחילה ההצגה הם מבינים את התפקיד של כל אחד מהשחקנים, את הדרך שהוא מוביל ואת הרעיון שעומד מאחורי כל הצגה.

יש הצגות שמעלה תיאטרון אורתו דה שהן מקוריות ויש גם הצגות אחרות אשר הועלו בעבר ומבצעים בהן שינויים והתאמות לרוח הזמן ומעלים אותן שוב. אף על פי שהקהל מכיר את העלילה הזו, הוא תמיד נהנה לראות הצגה זו שוב כיוון שהיא מאד מוצלחת ובעיקר אהובה על הקהל. זה יכול להיות מחזה ישראלי, או הצגה על פי טקסט אמריקאי, צרפתי וכו'.

הנראות של ההצגות השונות

כל הגעה אל הצגות תיאטרון היא חוויה עוצמתית. רואים את התפאורה שממוקמת על הבמה ולאורכה של ההצגה התפאורה משתנה על פי התוכן, בתוך הבית, במשרד, ברחוב וכו' . הנראות הוויזואלית של התפאורה היא מרהיבה ולכן הקהל נהנה מאד להביט בכך. גם האחראי על התלבושות דואג להכנת תלבושות התואמות את רוח התקופה ואת תפקידו של כל שחקן בהצגה. כך כל שחקן לובש בגדים אחרים ועבור הקהל זה חלק מהשילוב של כל המרקם שמחבר בין התפאורה לתלבושות, בכל אחת מהצגות תיאטרון.

היצע של הצגות

התיאטרונים הישראלים מציעים לקהל שלל הצגות כמו קומדיות, דרמות ומחזות זמר. כל אדם אוהב סוג אחר של הצגות ולכן הוא בוחר מתוך הרפרטואר של תיאטרון אורתו דה את ההצגות שמעניינות אותו. יש כאלו שאוהבים ז'אנר מסוים כמו קומדיות ואילו אחרים משלבים בין כמה סגנונות של הצגות תיאטרון וכך הם נהנים מכל העולמות.

חברים וזוגות רבים מגיעים אחת לחודש להצגה, בכל פעם זו הצגה של בית תיאטראות אחר אשר ההצגות שלו נודדות בכל הארץ כמו תיאטרון באר שבע, תיאטרון חיפה ואחרים. אצל כל אחד מהם המנהלים האמנותיים מעניקים דגש על הצגות איכותיות, מלאות בהשראה, עם שחקנים מעולים אשר נבחרו בקפידה, כדי לשחק תפקיד ראשיים ותפקידים משניים.

כל אחד מהם מבצע את המשימות שלו על הצד הטוב ביותר, הוא לומד בעל פה את המלל ומעניק לצופה את ההרגשה הטובה האופטימלית כדי שייהנה מההצגה מתחילתה ועד סופה.

חלק מהרפרטואר של תיאטרון אורתו דה כולל גם הצגות תיאטרון מיוחדות בסגנון של פרינג' של שחקן אחד או כמה שחקנים בודדים, או לחלופין הצגת אימפרוביזציה יוצאת דופן שזורמת על פי האינטראקציה על הקהל באולם או בפסטיבל.