אמנות פוסט מודרנית

אמנות פוסט מודרנית שמלווה את כולנו בעשרות השנים האחרונות היא המשכיות של האמנות המודרנית, אך קראה תגר על המקובעות שלה ולכן הזרם החדש הוא פורץ גבולות בכל תחום.

הביטוי של האמנות החדשה

אמנות פסט מודרנית היא אמנות עכשווית אשר חיה ובועטת תוך קבלת עזרה מכל מה שקורה בעולם החדש. היא נעזרת באמצעים טכנולוגיים, בנושאים חדשניים ובשינויים מקצה לקצה מול האמנות המודרנית. כל נושא שיש בו שינויים מרחיקי לכת, סגנון זה מצטרף כדי להיות כל הזמן עדכני ועכשווי. האומנים השונים אינם מפספסים הזדמנויות שונות להטביע את חותמם על הציבור בעזרת כלי שיווק דיגיטלי חדשניים, פעולות בתחום הדיגיטל, יצירתיות בתחומים שאינם מוכרים ובסגנון אדריכלי שמוביל קו עיצובי חדש ולא מוכר.

אף על פי שמדובר בזרמים חדשים ובהתחדשות שמתבצעת כל הזמן, הזרם החדש התקבל באהבה עצומה ונראה שחיכו כבר למשהו חדש כד להיפרד מהסגנון המקובע שהיה נוכח כל הזמן והיה רצון עז לבצע שינוי.

היכולות האישיות של כל אדם

אמנות פוסט מודרנית אינה פוסלת את המסוגלות של אף אומן אלא מאדירה את היכולות של כל אחד מהם לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהציג יצירות חדשות ועם זאת שלא יהיו פערים משמעותיים בין האמנות המודרנית לבין החשיבה שהיא מחוץ לקופסה.

הקו האמנותי הוא כושר הביטוי של כל אדם והוא יכול לבטא זאת בכל מיני דרכים ולכן כל דרך וכל מסלול מתקבל ולא פוסלים אף אחד מהם אם הוא שונה, ייחודי או יוצא דופן. לכל אחד יש את האמנות שהיא הנכונה בעיניו וכך נוצרים מיזמים יפהפיים ומהפנטים.

הציורים החדשים לעיתים אינם מזכירים כלל את הציורים המודרניים המוכרים, כך גם הפסלים וסוגים נוספים של פריטי אמנות שנראים בתערוכות במוזיאונים לאמנות בכל העולם התיאטרון.

נראות אדריכלית חדשה

אמנות פוסט מודרנית יצרה קווים אדריכליים חדשים ויש הבדל תהומי בין חלק מהמבנים שנבנו עד עתה לבין מבנים חדשים בעלי מראה יצירתי והחצנה של סגנון אמנותי חדש לחלוטין. עם הזמן האדריכלים החדשים יוצרים שינויים נוספים ולכן במקומות רבים בארץ ובעולם נחשפים לבניינים בעלי נראות יוצאת דופן ביופייה.

אמנות הבמה

אומני הבמה בסגנון אמנות פוסט מודרנית מבצעים דברים אחרים לחלוטין מאשר השחקנים שנראו בעידן הקודם. כאן הכול הרבה יותר חופשי ומשוחרר, מבצעים מופעים שכוללים אימפרוביזציות, שיחות ספונטניות שנבנות תוך כדי המופע, פנטומימה, המון הפתעות לא מתוכננות, תהלוכות רחוב אשר כוללת שלל אומנים שמראים את היכולות שלהם במוסיקה והמשחק לעל הקהל העממי שמקבל אותם במחיאות כפיים לאורכה של כל התהלוכה מתחילתה ועד סופה בהתרגשות עצומה.

ביניהם קיימים להטוטני רחוב, ליצנים, מוזיקאים עם כלי הנגינה שלהם אשר נהנים מהחוויה העוצמתית של המפגש הלא מחייב עם האנשים בסביבת מגורים שלהם. הם קולטים את שפת הגוף שלהם ומבצעים איתם משחקי מילים ותנועה כדי ליצור אינטראקציה שתשמח את שני הצדדים